Tanıtım

TR     ENG    DE    RU

 

ÖNEMLİ!!  İMPORTANT!!!!!WİCHTİG!!!

OTELİMİZ 20,04,2021den itibaren açıktır. herşeydahil hizmet verecektir.

OUR HOTEL İS OPPEN ALL SEASON FROM 20,04,2021. İT WİLL PROVİDE ALL.İNC. SERVİCE.

UNSER HOTEL İST DİE SAİSON AB DEM 20,04,2021 GEÖFFNET. ES WİRD ALL. İNC. SERVİCE BİETEN.

 

 

RESTAURANT VE BAR SERVİS SAATLERİ:
KLEOPATRA MİCADORHOTEL
TELEFON: +90 242 512 93 74 FAX: +90 242 512 93 14
WEB: www.micadorhotel.com E-MAIL: info@micadorhotel.com

Sayın Misafirlerimiz;
ALANYA’ DAKİ EVİNİZ MİCADOR OTEL’E hoşgeldiniz.
Sizlere iyi bir tatil diler, tatilinizin daha rahat ve güzel geçmesi için aşağıdaki bilgilere dikkatinizi çekmek isteriz.
GİRİŞ – ÇIKIŞ: Odanızı, sizden sonra giriş yapacak misafirlerimize hazırlayabilmemiz için, ayrılış günü saat 12:00’ ye kadar boşaltmanızı rica ederiz. Şayet otelden daha geç bir saatte ayrılacaksanız, bagajınızı resepsiyona danışarak bırakabilirsiniz .
ANAHTARLAR: Odanızda elektrikten faydalanmak için oda kartlarınızı oda girişinde bulunan yuvaya takmanız gerekmektedir. Emniyet açısından her oda için tek bir anahtar bulunmaktadır. Otel dışına çıkarken lütfen oda kartlarınızı resepsiyona bırakınız. Oda kapılarınızın dışında anahtar bırakmayınız. Kapınızı kilitlediğinizden emin olun. Kaybedilen anahtarlar cartları için 30TL tahsil edilir.
GÜVENLİK KASASI: Otelimiz çalınan ya da kaybolan eşyalarınızdan sorumlu tutulamaz. Kıymetli eşyalarınız için odalarınızda bulunan güvenlik kasalarını kullanabilirsiniz. Güvenlik kasalarının 1 günlük kiralama bedeli 2,50 euro’ dur. Ayrıntılı bilgi için lütfen resepsiyona başvurunuz.
TELEFON ve İNTERNET : Odanızda bulunan telefondan ‘0’ ile resepsiyonu arayarak, görüşmek istediğiniz numarayı odanıza bağlatabilirsiniz. ’ dır.) Dışarıdan sizi arayacak kişilere de oda numaranızı verirseniz sizle daha kolay bağlantı sağlanacaktır. Telefon ,fax, İnternet ve wifi ücretlidir.
TEMİZLİK: Oda temizliği her gün yapılır. Nevresim üç günde bir defa , havlu üç günde bir defa değiştirilir. • Tesisimizde periyodik olarak sivrisinek ve haşereye karşı ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamada, dünya sağlık teşkilatınca (WHO) insan sağlığına zararsız olduğu bilinen maddeler kullanılmaktadır. • Kullanımınıza sunulan yer ve eşyaları dikkatli kullanınız. Oluşabilecek hasar, tarafınızdan tahsil edilecektir. • Saç boyası, tatoo v.b lerden oluşan lekeler nevresim ve havlulardan çıkmamaktadır. Bu türlü hasarlar tarafınızdan tahsil edilir. (yaptırdığınız tatil tatooları nemle beraber nevresimlere bulaşabilir)
KIYAFET: Restauranta kahvaltı ve yemek saatlerinde uygun kıyafet ile gelmeniz önemle rica olunur. Mayo, atlet, bikini…vb. ile gelinmesi uygun değildir. Islak bir şekilde ve çıplak ayaklarlarla otel içerisinde dolaşmak siz ve diğer müşterilerimiz için güvenli olmadığından yasaktır.

RESTAURANT Kahvaltı : 08:00—10:00
Öğle Yemeği : 12:30 – 14:00
Kahve & Pasta Saati :16:00 – 17:00
Akşam Yemeği : 19:00 – 21:00
Bar Açılış : 10,00 – 22, 00
Yemekler Açık büfe servistir. 15 ve daha az kişide tabakta servis sunulur.

İTHAL ALKOLLÜ İÇKİ VE KOKTEYLLER, NARGİLE ve AYRICA GECE 22:00 DEN SONRA YAPILACAK TÜM HARCAMALAR VERİLEN SERVİS GEREĞİ ÜCRETE TABİDİR.

Hijyenik nedenlerden dolayı; odalara, yiyecek ve içecek çıkartılmaması rica olunur.

HAVUZ: Gece temizliği için açık havuz 18,00 – 09:30 arası (partiküllerin tabana oturması için) kullanıma kapalıdır.

ŞEZLONG & ŞEMSİYE & PLAJ: Havuzumuzda şezlong, şemsiye ve minderleri ücretsizdir.Ancak plaj ücretli olup otel misafirlerimiz indirimli bileti resepsiyondan alabilirsiniz.Lütfen oda havlularını havuz ve plajda kullanmayınız.
Aksi takdirde görevliler tarafından uyarılmak zorunda kalabilirsiniz.
ANİMASYON: Alanya’ya disko turu düzenlenmektedir. Detaylı bilgileri bar ekibinden alabilirsiniz. HAMAM SAUNA . Hamam, masaj, kese, sauna ve diğer hizmetlerden ücretli olarak faydalanabilirsiniz.
SU SPORLARI: Su sporları merkezinden su kayağı, jet ski, ringo, parasailing, motorlu tekne gibi hizmetlerden ücretli olarak faydalanabilirsiniz. Plajda çalışan arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz. ÇAMAŞIRHANE SERVİSİ: Çamaşırhane servisimizi gardırobunuzda bulunan çamaşır poşetinin üzerindeki ilgili bölümleri doldurarak, kullanabilirsiniz. Çamaşırhane fiyatlarıyla ilgili gerekli bilgiyi resepsiyondan alabilirsiniz. Doldurduğunuz çamaşır poşetini, resepsiyona ya da kat görevlilerine teslim edebilirsiniz. Otelimizi seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi bir tatil geçirmenizi dileriz.